Soru Cevap

Twinmotion Nasıl Bir Yazılımdır ?

Twinmotion görselleştirme ihtiyacı olan tüm meslek ve sekörlere hitap eden Windows ve Mac Destekli nadir yazılımlardan biridir.

Twinmotion Yazılımı Kimlere Hitap Eder ?

Twinmotion, çarpıcı görselleştirmeler oluşturmak isteyen herkes içindir. İster ticari bir ortamda çalışan bir profesyonel, ister kişisel bir proje üzerinde çalışan bir hobici, ister bir öğrenci veya eğitimci olun. Twinmotion’u nasıl kullanmayı planladığınıza bağlı olarak, farklı lisans seçenekleri vardır.

Twinmotion Lisans Nicelikleri Nelerdir ?

Twinmotion lisansı, kişisel veya tüm ticari projelerde kullanım içindir. Yazılımı sınırsız bir süre boyunca kullanabilmenizi sağlayan kalıcı bir lisanstır. Hersene ücret ödenmesi gereken kiralama bir ürün değildir.

Twinmotion ücretsiz deneme sürümünün yetenekleri nelerdir?

Twinmotion deneme sürümünde sizleri kısıtlayan herhangi bir süre yoktur. Bu yapı tüm Twinmotion dostları için öncelikli bir değer olarak belirlenmiştir.
Tek ve en önemli kritik nokta ücretsiz sürümün ticari amaçla kullanılmaması gerçeğidir.
Eksiksiz içerikli olan deneme sürümü , 2K çıktı sınırlaması dışında tüm özellikleriyle ücretli sürümle aynıdır.

Twinmotion eğitim sürümü ile ne yapabilirim?

Twinmotion eğitim sürümü kesinlikle ücretsizdir.Ürün tüm öğrencilerimiz , değerli öğretmenlerimiz ve akademisyenlerimizin hizmetindedir.
Bu değerli sürümün en önemli ve kritik noktası ticari amaçla kullanılamamasıdır.
Eğitim sürümü Twinmotion’ nın tüm özelliklerini eksiksiz olarak içerir.
Akademik kurumların eğitim ve öğretim laboratuarlarına adetli ücretsiz lisans kurulumlarında sizlere eşlik etmeye hazırız.

Twinmotion kullanırsam telif ücreti ödemek zorunda mıyım?

Hayır, Twinmotion % 100 telifsizdir.

Twinmotion'u nasıl edinebilirim?

Şuan içinde bulunduğunuz Twinmotion Türkiye portalinden hemen alım yapabilirsiniz.

Twinmotion'in maliyeti nedir?

Twinmotion için MSRP kalıcı lisans için 499 USD’dir; fiyatlar bölgeye göre değişebilir ve geçerli vergileri içerebilir. Epic, sınırlı bir süre için% 50 indirim sunuyor ve 31 Aralık 2021’e kadar tüm sürümlerde ücretsiz yükseltmeler içeriyor.”

Herhangi bir işlemin makbuzunu nasıl alırım?

Tüm işlemlerin makbuzlarını e-posta ile alacaksınız. Ödeme geçmişinize kişisel kontrol panelinizden de erişebilirsiniz. KDV formatlı makbuz gerektiren işletmeler için Hesap Yönetimi sayfanızda şirketinizi ve KDV numaranızı verebilirsiniz.

Para iadesi talep edebilir miyim?


Satın alma tarihinden itibaren 14 gün içinde geri ödeme isteğinde bulunmak için destek topluluğumuzu ziyaret edebilirsiniz. Bayiler aracılığıyla yapılan satın alma işlemleri doğrudan bayi ile yapılmalıdır.”

Twinmotion'u bir satıcı aracılığıyla satın alabilir miyim?


Evet, Epic, yerelleştirilmiş eğitim ve destek sağlayabilen ve birden fazla lisans satın almanızı sağlayan bir dizi küresel satıcıyla ortaklık kurdu. Ortaklarımızı görüntülemek için Twinmotion satıcı sayfamızı ziyaret edin.”

Epic’in ücretsiz 2019 Twinmotion sürümüne zaten kaydolduysam ne olur?"

İsterseniz ücretsiz 2019 sürümünü kullanmaya devam edebilirsiniz, ancak Twinmotion’a olan ilginiz için bir teşekkür olarak Epic, Twinmotion 2020.1’e ve sonraki tüm sürümlere 31 Aralık 2021’e kadar ücretsiz bir yükseltme sunmaktan memnuniyet duyar. hesabınıza otomatik olarak eklenir ve yeni sürümlere doğrudan Epic Games başlatıcısından erişebilirsiniz.

Twinmotion 2019 projemi Twinmotion 2020'de açabilir miyim?

Evet, Twinmotion 2019 projelerini Twinmotion 2020’de açabilirsiniz, ancak aydınlatma, bitki örtüsü ve / veya yansıtıcı malzemeler de dahil olmak üzere bazı öğelerin manuel olarak güncellenmesi gerekebilir.

Twinmotion hangi işletim sistemleri için kullanılabilir ve sistem gereksinimleri nelerdir?

Twinmotion şu anda Windows 7, 8 veya 10 (64 bit) ve MacOS 10.13.6 veya üstü için kullanılabilir. Önerilen sistem gereksinimleri için lütfen destek makalemizi okuyun

Twinmotion hangi yazılımı destekliyor?"

Twinmotion, ARCHICAD, Revit, SketchUp Pro, Rhino (Grasshopper dahil) ve RIKCAD ile doğrudan tek tıklamayla senkronizasyon özelliğine sahiptir. İlgili eklentiyi buradan indirebilirsiniz. FBX, SKP, C4D ve OBJ dosyalarını içe aktarma desteği ile neredeyse tüm 3D içerik oluşturma programlarından veri de getirebilirsiniz.

Twinmotion'un en son sürümünü indirirsem, ürünün geçmiş sürümlerine erişimimi kaybeder miyim?

Geçmişte edindiğiniz herhangi bir Twinmotion sürümüne erişiminiz devam eder. Önceki sürümler, geçerli sürümünüzle yan yana çalıştırılabilen ayrı yüklemelerdir.

Twinmotion için teknik destek var mı?"

Twinmotion desteği topluluk tabanlıdır. Diğer kullanıcılarla çevrimiçi tartışma forumlarına katılarak yardım alabilirsiniz. Yazılımla ilgili bir sorunla karşılaşırsanız, bir hata da bildirebilirsiniz.

Twinmotion için hangi öğrenme kaynakları mevcut?

Twinmotion çok sezgisel ve kullanımı kolaydır ve bu nedenle çoğu insan, arayüzünü keşfederek işlevselliğinin çoğunu öğrenebileceklerini fark eder. Başlamak için daha rehberli bir rota istiyorsanız, ücretsiz Twinmotion Giriş video kursuna katılın. Web Seminerleri sayfamızda Twinmotion ile ilgili bir dizi web semineri de bulunmaktadır. Referans olması için çevrimiçi yardım oynatma listemize başvurabilirsiniz; ilgili videoyu görüntülemek için yazılımdaki herhangi bir özelliği kullanırken F1 tuşuna basın.

Twinmotion'u kullanmak için Unreal Engine'e sahip olmam gerekir mi?"

Hayır, Twinmotion’u kullanmak için Unreal Engine’e sahip olmanıza gerek yok.

Twinmotion için teknik destek var mı?"

Twinmotion desteği topluluk tabanlıdır. Diğer kullanıcılarla çevrimiçi tartışma forumlarına katılarak yardım alabilirsiniz. Yazılımla ilgili bir sorunla karşılaşırsanız, bir hata da bildirebilirsiniz.

Daha önce aldığım Twinmotion lisansım geçerli mi?

13 Mayıs 2019′ dan önce Twinmotion satın alan tüm kullanıcılar, Epic’in Twinmotion 2020.1 sürümüne ücretsiz geçiş yapabilirler.
Beraberinde 31 Aralık 2021 tarihine kadar da ücretsiz yükseltmeye hakları saklıdır.

Lisansınızın durumunu netleştirmek için bizlere ulaşabilirsiniz.

Epic'in ücretsiz olarak sağladığı Twinmotion'in 2019 sürümüne yine de erişebilir miyim?"


Epic’in 2019 ücretsiz Twinmotion sürümü artık yeni kullanıcılar için mevcut değildir, ancak daha önce erişim için kaydolmuş olan herkes hala Epic Games başlatıcısından indirme ve kullanma yeteneğine sahiptir.”

Twinmotion EULA (Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi) nedir?"


Twinmotion EULA, Twinmotion’a kaydolduğunuzda kabul ettiğiniz yasal bir belgedir. Twinmotion kullanımınızı yönetir. EULA’yı PDF olarak buradan indirin.”

Filter:TümüAçıkÇözülmüşKapalıUnanswered
Sorry, but nothing matched your filter
 
Open chat